Собаку нагородили за службу під час карантину

Собаку нагородили за службу під час карантину

В Італії пінчер Луїджі отримав "Нагороду за вірність". Під час найбільш сурових заходів карантину пес носив від доньки мамі – їжу, ліки та періодику.

Луїджі – 10 років. Власниця собаки Марія Буззат мешкає в муніципалітеті Фельтре, що за 75 км від Венеції. Її 70-річна мати живе окремо за 300 м від неї. Коли влада Італії ввела сурові карантинні обмеження на початку пандемії, то мати і донька вирішили, що пересилатимуть одна одній потрібні речі за допомоги пса. Про це пише сайт польського телеканалу TVN24.

Коментарів немає