У Баку заявили про дотримання тиші в Нагірному Карабасі

У Баку заявили про дотримання тиші в Нагірному Карабасі

У Нагірному Карабаху перемир'я не порушувалось вже близько двох годин. Про це заявив представник адміністрації президента Азербайджану Фуад Ахундов, повідомляє ТАСС в суботу, 10 жовтня.

Ахундов каже, що зараз адміністрація глави держави отримує інформацію від військових про те, що в Нагірному Карабасі встановлений режим припинення вогню.

Коментарів немає