Коронавірус швидко поширюється серед співробітників Білого дому (Фото: REUTERS / Erin Scott)
У США за останні дні в Білому домі коронавірус діагностували у 34 співробітників і людей, які контактували з ними, повідомляє ABC News з посиланням на внутрішні документи.
Документи датовані 7 жовтня. Про яких саме людей йдеться, не уточнюється.
Коментарів немає