У місті з двома жителями дотримуються карантину

У італійському містечку живуть тільки двоє літніх чоловіків. Проте вони дотримуються карантину, боячись заразитися.

Пенсіонери Джованні Каріллі та Джамп'єро Нобілі надягають маски щоразу, коли зустрічаються, і наполягають, щоб стояти на відстані не менше 1 метра один від одного, попри те, що у них немає сусідів і вони рідко покидають відокремлене містечко Нортосче. Про це пише CNN.

Нортосче розташоване в популярній серед туристів провінції Перуджа. Воно знаходиться над скелястою ущелиною в долині Неріна на висоті 900 м, що робить його важкодоступним.

Коментарів немає