У США мер міста Нью-Йорк Білл де Блазіо допустив проведення навчання в школах на відкритому повітрі через пандемію коронавірусу. Про це в понеділок, 24 серпня, повідомив міський телеканал NY1.
"Ми знаємо, що проведення занять на відкритому повітрі - ця ідея, яка дає результат. Таким чином відкривається багато можливостей", - зазначив градоначальник.
Коментарів немає