У Мінську співробітники правоохоронних органів застосували газ з балончиків проти демонстрантів. При цьому біля стели "Мінськ - місто-герой" вибухнула світлошумову гранату.
Про це повідомляє Tut.by.
У Мінську співробітники правоохоронних органів застосували газ з балончиків проти демонстрантів. При цьому біля стели "Мінськ - місто-герой" вибухнула світлошумову гранату.
Про це повідомляє Tut.by.
Коментарів немає