У Мінську проти демонстрантів застосували газ

У Мінську проти демонстрантів застосували газ

У Мінську співробітники правоохоронних органів застосували газ з балончиків проти демонстрантів. При цьому біля стели "Мінськ - місто-герой" вибухнула світлошумову гранату.

Про це повідомляє Tut.by.

Коментарів немає