В американському місті Рочестер (штат Нью-Йорк) сталася масова стрілянина на вечірці в ніч на 19 вересня. В результаті 2 людини загинули та 14 отримали поранення.
Про це повідомляє телеканал ABC.
В американському місті Рочестер (штат Нью-Йорк) сталася масова стрілянина на вечірці в ніч на 19 вересня. В результаті 2 людини загинули та 14 отримали поранення.
Про це повідомляє телеканал ABC.
Коментарів немає