У Білорусі 17 добу тривають мирні акції противників президента Білорусі Олександра Лукашенка. От і у вівторок, 25 серпня, попри негоду, тисячі жителів Мінська вийшли на вулиці білоруської столиці, щоб взяти участь в масовому дійстві.
На площі Незалежності мітинг нагадував народні гуляння. В одному місці співали хором, в іншому – грала музика з колонки, в третьому – танцювали, пише Telegram-канал "Онлайнер".
Коментарів немає