У День незалежності Білорусі силовики знову хапали людей на вулицях

У День незалежності Білорусі силовики знову хапали людей на вулицях

У Білорусі після завершення акції протесту на площі Незалежностів Мінську 25 серпня затримали кількох людей. Про це повідомляє телеграм-канал Tut.by.

Так, очевидці повідомили, що близько 21:00 вечора схопили людину, що підходила до зупинки, і закинули в мікроавтобус.

Коментарів немає