«Шляху назад немає». Учасник гурту Би-2 заявив, що Лукашенко має піти

«Шляху назад немає». Учасник гурту Би-2 заявив, що Лукашенко має піти

Музикант заявив, що вони не виступають в Білорусі через загрозу від влади (Фото: levab2/instagram)

Учасник відомої рок-групи Би-2 Єгор Бортник (Льова), який народився в Мінську, заявив, що білоруський диктатор Олександр Лукашенко має піти.

Коментарів немає