Азербайджан припинить військові дії в Нагірному Карабасі після виведення збройних сил Вірменії. Про це йдеться в заяві азербайджанського МЗС у середу, 30 вересня.
"Азербайджанська сторона сподівається, що Мінська група ОБСЄ з повною серйозністю усвідомлює намір Азербайджану і вимагає виведення ЗС Вірменії з окупованих територій для забезпечення миру в регіоні. До цього часу Азербайджан продовжить свої легітимні військові операції", - йдеться в заяві.
Коментарів немає