Вірменія підтвердила, що в боях у Нагірному Карабасі загинули близько 30 військових. Про це заявив посол Вірменії в Росії Вардан Тоганян в ефірі Эхо Москвы в понеділок, 28 вересня.
За його словами, вночі в Нагірному Карабасі на лінії зіткнення були застосовані всі види і арсенали залпового вогню.
Коментарів немає