Зеленський побажав Трампу і його дружині одужання від COVID-19

Зеленський побажав Трампу і його дружині одужання від COVID-19

Президент України Володимир Зеленський побажав Президенту США Дональду Трампу і його дружині Меланії Трамп якнайшвидшого одужання від COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це він написав у Твітер.

Коментарів немає