"Добре продумана і спланована дезінформаційна кампанія". Так прокоментував керівник Офісу президента (ОП) України Андрій Єрмак інформацію про нібито причетність українських спецслужб до появи і затримання російських бойовиків так званої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" в Білорусі.
Коментар Єрмака з'явився у середу, 19 серпня, майже через два тижні після того, як інформація про нібито спецоперацію українських спецслужб вперше з'явилася у публічному просторі. За цей час ця версія вже встигла обрости розвитком та подробицями. Увага до заяви Єрмака є невипадковою, адже для нього знайшлася одна з головних ролей у цьому сюжеті - за деякими даними, саме "злив" інформації з ОП нібито зірвав успішне завершення спецоперації і затримання найманців на території України.
Коментарів немає