У Європі, як і всьому світу, спостерігається погіршення ситуації з коронавірусом. Через півроку після оголошення пандемії одна за одною країни оголошують про настання другої хвилі. Про неї в Україні оголосив сьогодні і президент Володимир Зеленський.
Навесні експерти говорили, що друга хвиля настане восени і стане ще більш катастрофічною за показниками сметрності. Однак зараз же країни, крім Ізраїлю, намагаються уникнути повторного локдауну і посилюють карантин поступово заради збереження економіки.
Коментарів немає