Всесвітня організація охорони здоров’я не змогла адекватно відреагувати на пандемію коронавірусу і потребує реформування.
Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш на 75-ій сесії Генасамблеї ООН, передає кореспондент Укрінформу.
Всесвітня організація охорони здоров’я не змогла адекватно відреагувати на пандемію коронавірусу і потребує реформування.
Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш на 75-ій сесії Генасамблеї ООН, передає кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає