В "червоних" Чернівцях люди виступили проти посилення карантину (фото, відео)

В

В Чернівцях, які потрапили в "червону" карантинну зону, біля будівлі обласної державної адміністрації відбулася акція протесту місцевих бізнесменів.

Учасники мітингу вимагали, щоб влада не посилювали обмеження роботи закладів харчування, магазинів і торгових центрів. Про це повідомляє "Молодий буковинець".

Коментарів немає