В Чернівцях, які потрапили в "червону" карантинну зону, біля будівлі обласної державної адміністрації відбулася акція протесту місцевих бізнесменів.
Учасники мітингу вимагали, щоб влада не посилювали обмеження роботи закладів харчування, магазинів і торгових центрів. Про це повідомляє "Молодий буковинець".
Коментарів немає