Абу-Дабі з метою залучення більшої кількості туристів зняв заборону на алкоголь.
Столиця ОАЕ та ще 7 еміратів прагнуть відновити свою туристичну діяльність після карантинних обмежень і готуються приймати мандрівників, повідомляє Аrabian Business.
Абу-Дабі з метою залучення більшої кількості туристів зняв заборону на алкоголь.
Столиця ОАЕ та ще 7 еміратів прагнуть відновити свою туристичну діяльність після карантинних обмежень і готуються приймати мандрівників, повідомляє Аrabian Business.
Коментарів немає