У столиці ОАЕ зняли заборону на алкоголь

У столиці ОАЕ зняли заборону на алкоголь

Абу-Дабі з метою залучення більшої кількості туристів зняв заборону на алкоголь.

Столиця ОАЕ та ще 7 еміратів прагнуть відновити свою туристичну діяльність після карантинних обмежень і готуються приймати мандрівників, повідомляє Аrabian Business.

Коментарів немає