Перша леді США Меланія Трамп заявила, що після захворюванням на COVID-19, виявлене на початку цього місяця, вона повністю одужала та отримала негативний результат тестування на наявність коронавірусу.
Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій на сайті Білого дому, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає