Меланія Трамп повідомила, що також вже вилікувалась від COVID-19

Меланія Трамп повідомила, що також вже вилікувалась від COVID-19

Перша леді США Меланія Трамп заявила, що після захворюванням на COVID-19, виявлене на початку цього місяця, вона повністю одужала та отримала негативний результат тестування на наявність коронавірусу.

Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій на сайті Білого дому, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає