За поліцейського, через якого почалися погроми в США, внесли $ 1 млн

За поліцейського, через якого почалися погроми в США, внесли $ 1 млн

Колишній офіцер поліції Міннеаполіса Дерек Човен, з вини якого помер під час затримання афроамериканець Джордж Флойд, звільнений з в'язниці після внесення застави в розмірі $ 1 млн. Про це повідомило інформагентство Reuters з посиланням на протокол суду.

Умови, встановлені на слуханні у справі про заставу, включають заборону на роботу в правоохоронних органах і контакти із сім'єю Флойда. Човен також зобов'язаний здати всі ліцензії чи дозволи на вогнепальну зброю.

Коментарів немає