Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що пішла на самоізоляцію через контакт з людиною, у якої виявили коронавірус.
Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у Твіттері.
Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що пішла на самоізоляцію через контакт з людиною, у якої виявили коронавірус.
Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у Твіттері.
Коментарів немає