Президент Єврокомісії пішла на самоізоляцію напередодні саміту Україна-ЄС

Президент Єврокомісії пішла на самоізоляцію напередодні саміту Україна-ЄС

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що пішла на самоізоляцію через контакт з людиною, у якої виявили коронавірус.

Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у Твіттері.

Коментарів немає