В Мінську від п'яти до семи тисяч людей зібралися на мітинг біля СІЗО з вимогою звільнити затриманих учасників акцій протесту проти фальсифікації виборів.
"Увечері 17 серпня до слідчого ізолятора №1 на вулиці Володарського у Мінську прийшли кілька тисяч людей. За різними підрахунками, там було 5-7 тисяч осіб", - повідомляє у своєму Телеграм-каналі Наша Ніва.
Коментарів немає