Чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр і міністр європейських і закордонних справ Албанії Еді Рама привітав домовленість між Азербайджаном та Вірменією про припинення вогню у Нагірному Карабаху.
Як передає Укрінформ, відповідну заяву оприлюднено на сайті ОБСЄ.
Коментарів немає