Соціальна мережа Twitter видалятиме усі дописи, в яких користувачі бажатимуть президенту США Дональду Трампу померти від коронавірусної хвороби COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vice.
Соціальна мережа Twitter видалятиме усі дописи, в яких користувачі бажатимуть президенту США Дональду Трампу померти від коронавірусної хвороби COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vice.
Коментарів немає