Американський актор іспанського походження Антоніо Бандерас заявив, що дотримувався карантину 21 день.
Американський актор іспанського походження Антоніо Бандерас вилікувався від коронавірусної інфекції COVID-19. Про це він повідомив 25 серпня на своїй сторінці у Facebook.
Коментарів немає