Бандерас вилікувався від COVID-19

Бандерас вилікувався від COVID-19

Американський актор іспанського походження Антоніо Бандерас заявив, що дотримувався карантину 21 день.

Американський актор іспанського походження Антоніо Бандерас вилікувався від коронавірусної інфекції COVID-19. Про це він повідомив 25 серпня на своїй сторінці у Facebook.

Коментарів немає