Близько 100 людина, які постраждали в ході протестів в Білорусі, досі знаходяться в лікарнях, доля 50 людей на цей момент не встановлена. Про це повідомив представник білоруського правозахисного центру "Весна" Сергій Сис, передає " Інтерфакс Україна ".
"На цей момент ще близько 100 людина перебувають у госпіталях і лікарнях. Це люди, які отримали найбільш важкі ушкодження", – сказав він.
Коментарів немає