COVID-19 вплинув на психічне здоров’я мільйонів людей - ВООЗ

COVID-19 вплинув на психічне здоров’я мільйонів людей - ВООЗ

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебреєсус заявив, що пандемія коронавірусу вплинула на психічне здоров’я мільйонів людей у світі.

Як передає Укрінформ, про це очільник Всесвітньої організації охорони здоров’я повідомив на брифінгу.

Коментарів немає