Мінчанин зняв відео з автозака під час затримання

Мінчанин зняв відео з автозака під час затримання

З'явилося відео, зняте мобільним телефоном всередині автозака під час затримання мінчанина. Відео опублікував телеграм-канал Tut.by новини.

"Той найстрашніший ролик, який зняв мінчанин - його затримання і те, що вдалося зняти в автозаку", - йдеться у підписі до відео.

Коментарів немає