Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про те, що Білорусь першою отримає російську вакцину від коронавірусу. Про це він сказав в п'ятницю, 28 серпня, під час спілкування з працівниками ТОВ Савушкін-Орша, передає БЕЛТА.
"Ми домовилися з Путіним. Володимир Володимирович сам запропонував нам цей варіант. Вони вже пройшли два етапи. Інститут Гамалії випустив цю вакцину. Я йому чому вірю: він на своїй сім'ї випробував цю вакцину. Тому ми домовилися, що вони нас підключать. Вони дуже серйозні етапи пройшли. Багато відомих олігархів зробили це щеплення", - сказав Лукашенко.
Коментарів немає