Телеграм-канал «Пул Первого», пов'язаний із пресслужбою президента Білорусі Лукашенка, опублікував запис нібито "перехопленої розмови Берліна та Варшави", що стосується отруєння російського опозиціонера Навального.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Телеграм-канал «Пул Первого».
Коментарів немає