Дружина Макрона пішла на самоізоляцію після контакту із зараженим на COVID-19

Дружина Макрона пішла на самоізоляцію після контакту із зараженим на COVID-19

Перша леді Франції Бріжит Макрон пішла на самоізоляцію після контакту з людиною, зараженою на коронавірус. Вона буде на самоізоляції протягом семи днів.

Про це 19 жовтня повідомили в Офісі президента Франції Еммануеля Макрона, пише Reuters.

Коментарів немає