Перша леді Франції Бріжит Макрон пішла на самоізоляцію після контакту з людиною, зараженою на коронавірус. Вона буде на самоізоляції протягом семи днів.
Про це 19 жовтня повідомили в Офісі президента Франції Еммануеля Макрона, пише Reuters.
Перша леді Франції Бріжит Макрон пішла на самоізоляцію після контакту з людиною, зараженою на коронавірус. Вона буде на самоізоляції протягом семи днів.
Про це 19 жовтня повідомили в Офісі президента Франції Еммануеля Макрона, пише Reuters.
Коментарів немає