Гравців футбольного клубу "Крумкачы" Павла Рассолька і Сергія Козека затримали силовики 30 серпня і доправили у відділення міліції. Пізніше стало відомо, що Козека з переламом хребця транспортували до четвертої міської лікарні в Мінську.
Футболістів білоруського клубу "Крумкачы" затримали під час мітингу в Мінську 30 серпня і звинуватили в нападі на мікроавтобус із міліцією. Сьогодні, 1 вересня, стало відомо, що один із них – Сергій Козека – з переламом хребця перебуває в четвертій міській лікарні, пише білоруський портал TUT.BY.
Коментарів немає