В Африці навчилися опалювати будинки бананами

В Африці навчилися опалювати будинки бананами

Жителі Уганди будуть отримувати енергію з бананів і продуктів життєдіяльності корів. Про це в п'ятницю, 4 вересня, повідомляє CNBC.

"Для виробництва біопалива з органічних матеріалів беруть воду, гній і сечу корови. Суміш поміщають в котел, який генерує газ відразу в систему передачі на кухню", - повідомляють представники компанії Green Heat International, яка взялася за виробництво нового для Уганди біопалива.

Коментарів немає