Лейбористська партія Нової Зеландії здобуде понад 50% місць у парламенті, а її лідерка Джасінда Ардерн залишиться прем'єр-міністром.
За підсумками виборів у Новій Зеландії, які відбулися 17 жовтня, Лейбористська партія набрала приблизно 50% голосів, що дасть їй можливість отримати більше ніж 61 місце в 120-місному парламенті. Про це з посиланням на дані виборчої комісії про підрахунок 97% бюлетенів, повідомляє NZ Herald.
Коментарів немає