У Киргизстані після парламентських виборів почалися мітинги

У Киргизстані після парламентських виборів почалися мітинги

Прибічники партій, які не пройшли в парламент Киргизстану, зібралися на мирну акцію на площі Ала-Тоо в Бішкеку.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє АКИpress.

Коментарів немає