У столиці Великобританії Лондоні вводять нові обмеження у зв'язку із зростанням захворюваності на коронавірус. Серед заходів - заборона зібрань в приміщеннях і рекомендація не користуватися громадським транспортом.
Про це повідомляє BBC.
У столиці Великобританії Лондоні вводять нові обмеження у зв'язку із зростанням захворюваності на коронавірус. Серед заходів - заборона зібрань в приміщеннях і рекомендація не користуватися громадським транспортом.
Про це повідомляє BBC.
Коментарів немає