У Мінську автомобілісти почали блокувати рух по вулицях міста. Про це повідомляє телеграм-канал Nexta.
"По всьому Мінську автомобілісти почали блокувати рух! Багато просто включають аварійку і виходять з машин!" - йдеться в повідомленні.
У Мінську автомобілісти почали блокувати рух по вулицях міста. Про це повідомляє телеграм-канал Nexta.
"По всьому Мінську автомобілісти почали блокувати рух! Багато просто включають аварійку і виходять з машин!" - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає