Польща вводить "години пенсіонерів" через складну ситуацію з COVID-19

Польща вводить

Через зростання нових випадків захворювання на коронавірус уряд Польщі вирішив піти на нові обмеження. У країні вводять так звані години для людей похилого віку, щоб зменшити ризик їх інфікування.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає wpolityce.pl.

Коментарів немає