Білоруську баскетболістку Олену Левченко, яка мала вийти на волю після 15-добового арешту після участі в протестах, знову затримали.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Naviny.by.
Білоруську баскетболістку Олену Левченко, яка мала вийти на волю після 15-добового арешту після участі в протестах, знову затримали.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Naviny.by.
Коментарів немає