Вірменія повідомила про артилерійську перестрілку в районі Нагірного Карабаху (Фото: Handout via REUTERS)
У Міністерстві оборони Вірменії заявили, що за станом на ранок 30 вересня в районі Нагірного Карабаху йде активна артилерійська перестрілка.
Про це у себе в Facebook написала речниця відомства Шушан Степанян.
Коментарів немає