У Львівській області, де деякі лікарні переповнені пацієнтами з коронавірусом, людей з COVID-19 будуть прймати ще два медичних заклади – терапевтичне відділення обласної клінічної лікарні, а також інфекційне відділення Самбірської районної лікарні.
Про це на брифінгу розповів заступник голови обласної державної адміністрації Іван Собко, повідомили на офіційній сторінці ОДА в Facebook.
Коментарів немає