В уряді Німеччини з 6 жовтня введуть обов'язкове носіння масок у всіх приміщеннях. Їх можна буде зняти під час виступу за трибуною або за умови збереження дистанції в 1,5 м між особами.
З 6 жовтня в Бундестазі вводять обов'язкове носіння масок через зростання випадків інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомляє DW, посилаючись на розпорядження глави парламенту Вольфганга Шойбле.
Коментарів немає