Кожного з 14 туристів оштрафували на 250 євро і перевізника ще на 5000 євро
У Німеччині поліція зупинила туристичний автобус, в якому всі туристи були без захисних масок і оштрафувала їх за порушення коронавірусних обмежень на суму 8500 євро. Про це йдеться в публікації Spiegel Online.
Коментарів немає