У Лукашенка заявляють, що мітингувальники хотіли штурмувати Палац незалежності, та "передумали"

У Лукашенка заявляють, що мітингувальники хотіли штурмувати Палац незалежності, та

Речниця президента Білорусі Наталія Ейсмонт заявила, що «так звані мітингувальники» пішли на «можна сказати, своєрідний штурм» президентського палацу, але «злякалися і передумали».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Tелеграм-канал TUT.by. За словами Ейсмонт, саме «в ті хвилини» Олександр Лукашенко перебував у Палаці незалежності. Як повідомлялося, 23 серпня білоруські силовики повністю перекрили вулицю біля Палацу незалежності, де почали збиратися учасники масової акції протесту. У неділю в Мінську відбулася масова акція «Марш нової Біларусі». Кількість учасників демонстрацій в центрі міста, за різними даними оцінюється в 100 - 300 тисяч осіб. Читайте також: Лукашенко на вертольоті залишив президентський палацНачальник міліції Мінська заявив про підготовку провокацій і закликав демонстрантів «до розсудливості». Також попередження демонстрантам озвучив міністр оборони Білорусі. «У разі порушення порядку і спокою ви будете мати справу вже не з міліцією, а з армією», - заявив він. У Білорусі два тижні тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. За офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тихановська - 10,1%. Читайте також: Ситуацію у Білорусі не можна порівнювати з Революцією Гідності - БоррельСиловики жорстоко розганяли протестувальників, застосовуючи гумові кулі, світлошумові гранати і водомети. З початку протестів було затримано понад 6,7 тис. людей. До лікарні потрапили щонайменше 250 осіб. Білоруські правозахисники повідомили принаймні про п'ять загиблих під час протестів.

Коментарів немає