США: Активісти захопили мерію Портленда

США: Активісти захопили мерію Портленда

Кілька людей розбили вікна і увірвалися в будівлю мерії Портленда в ході вуличних акцій протесту, зовні будівлі було влаштовано пожежу. Про це в середу, 26 серпня, повідомило інформагентство ТАСС з посиланням на повідомлення місцевої поліції в соцмережі.

За її даними, увечері перед будівлею мерії зібралося не менше 150 активістів. Багато з них мали бронежилети, протигази, шоломи і щити.

Коментарів немає