Під час протестів у Мінську затримали і побили двох футболістів "Крумкачи"

Під час протестів у Мінську затримали і побили двох футболістів

Під час протестів у Мінську силовики затримали двох футболістів клубу "Крумкачи" Сергія Козека і Павла Рассолька.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на телеграм-канал NEXTA Live, їх побили й доправили до Ленінського РУВС.

Коментарів немає