Білий дім має намір виділити рекордні 13 мільярдів доларів на відновлення інфраструктури Пуерто-Рико після урагану Марія, що пройшов у 2017 році, повідомляє Укрінформ.
"Це один з найбільших грантів за історію існування FEMA, що виділявся на ліквідацію наслідків катастрофи", - зазначила прес-секретар Білого дому Келлі Макенані.
Коментарів немає