Арештовані телеведучі попередили білорусів про небезпеку "незаконних протестів"

Арештовані телеведучі попередили білорусів про небезпеку

Колишні телеведучі білоруського держтелебачення Денис Дудинський і Дмитро Кохно, раніше звільнені за підтримку протестів, які зараз перебувають під адміністративним арештом, заявили, що участь у "незаконних несанкціонованих" акціях загрожує "законною відповідальністю", і закликали білорусів "не здійснювати незаконні дії". Відповідне відеозвернення вийшло на білоруському телеканалі СТВ.

Що цікаво, ведучі, які раніше підтримали протести і активно брали в них участь, у відео особливо підкреслюють їх "незаконність" і ніби виправдовують "законні" затримання учасників протесту силовиками.

Коментарів немає