Священик кропить кішку святою водою (Фото: REUTERS / Eloisa Lopez)
Пандемія COVID-19, яка продовжує бушувати в усьому світі, не стала перепоною тому, аби жителі різних країн могли відзначити Всесвітній день захисту тварин.
Так, у філіппінському місті Кесон-Сіті католицькі священики кропили тварин святою водою. На світлині фотокореспондентки Reuters Елоїзи Лопес відображено момент, як священнослужитель капає освяченою рідиною на кішку, яку господар тримає в руках у автомобілі, що проїжджає.
Коментарів немає