Німці протестують проти карантину. На вулиці вийшло майже 20 тис. осіб

Німці протестують проти карантину. На вулиці вийшло майже 20 тис. осіб

У Берліні на марш проти карантинних обмежень вийшли близько 18 тис. протестувальників.

Демонстранти не носять маски і не дотримуються соціальної дистанції. Наплив мітингувальників продовжує зростати, пише Die Welt.

Коментарів немає